O nás

Jmenuji se Jana Chmelová a v několika větičkách bych se Vám chtěla představit.

Žiji s rodinou v RD v obci Domanín 4 km u Třeboně a je mi 43 let. Po ukončení služebního poměru u AČR  jsem dospěla k vnitřnímu rozhodnutí, že má další cesta životem bude věnována péči o děti a dětem a proto jsem se rozhodla v roce 2011 zřídit provozovnu v rodinném domku pro péči o batolata a děti předškolního věku.

V roce 2010 jsem úspěšně absolvovala kurz Péče o děti ve věku 0 - 6 let, v roce 2013 jsem absolvovala profesní kvalifikaci "Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky" s odpovídající úrovní Evropského rámce kvalifikací. Mám čistý trestní rejstřík a bezpečnostní prověrku u NBÚ.

Děti mám velice ráda a snažím se s nimi vytvořit si kamarádský vztah. Činnost s nimi, ať už se jedná o osobní péči, trávení volného času nebo učení, mě těší a naplňuje. Sama jsem vychovala dva, nyní již dospělé syny a v současnosti mám v poručnické péči malou šestiletou holčičku a dvě malé vnučky.

Věřím, že zde na webových stránkách najdete potřebné informace na Vaše otázky a odpovědi týkající se péče o vaše ratolesti. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte se na mne obrátit.

Ráda Vás také přivítám na osobní návštěvě, abyste si mohli prohlédnout prostory, zázemí a okolí naší soukromé "školičky".

Těšíme se na spolupráci s Vámi a především s Vašimi dětmi!

Jana Chmelová

Napište mi zprávu, zeptejte se mě

Maminky a tatínkové nás na internetu hledají také jako: chůva Třeboň nebo paní na hlídání v Třeboni.

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout